SAIW188 TESORI
MORELLATO

SAIW188 TESORI

Шифра на артикл: 30786
Šifra proizvođača: TESORI
0 МКД
4.290 МКД
4.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Боја на накит Жолта, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак