SAIW185 TESORI
MORELLATO

SAIW185 TESORI

Шифра на артикл: 30785
Šifra proizvođača: TESORI
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Жолта, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
5.490 МКД