SAIW193 TESORI
MORELLATO

SAIW193 TESORI

Шифра на артикл: 30787
Šifra proizvođača: TESORI
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Жолта, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
4.890 МКД