LPS05AWV42 SILVER
LA PETITE STORY

LPS05AWV42 SILVER

Шифра на артикл: 30812
Šifra proizvođača: SILVER
0 МКД
2.190 МКД
2.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LA PETITE STORY
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 160+25
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30958
Цена 9.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 28997
Цена 22.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 26742
Цена 6.090 МКД
Заштеда 33%
9.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 24643
Цена 7.390 МКД
Заштеда 29%
10.390 МКД