MKJ8282CZ710 PREMIUM
MICHAEL KORS

MKJ8282CZ710 PREMIUM

Шифра на артикл: 30690
Šifra proizvođača: PREMIUM
0 МКД
16.390 МКД
16.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Материјал на накит 14К Злато, Метал
Дијаметар на алка (mm) 12.5X18.5
Боја на накит Златна, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall