SE-C246A Flower
JACQUES LEMANS

SE-C246A Flower

Шифра на артикл: 30660
Šifra proizvođača: Flower
0 МКД
5.390 МКД
5.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 400
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
5.290 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
5.490 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД