SE-C197A
JACQUES LEMANS

SE-C197A

Шифра на артикл: 30659
0 МКД
8.690 МКД
8.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Женски
Материјал на накит Сребро, Циркони
Должина на накит (mm) 400
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 17.290 МКД
Додадено во омилени
Цена 6.190 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.590 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.590 МКД