LS2080-2/3 MILLENNIAL
LOTUS

LS2080-2/3 MILLENNIAL

Шифра на артикл: 30593
Šifra proizvođača: MILLENNIAL
0 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LOTUS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на алка (mm) 61
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Поинт Ретаил Парк, East Gate Mall, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30637
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 29888
5.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 28885
2.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 28863
3.690 МКД