CIAGB0009601 ABRIANA
CERRUTI 1881

CIAGB0009601 ABRIANA

Шифра на артикл: 30541
Šifra proizvođača: ABRIANA
0 МКД
6.290 МКД
6.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 380+10+10
Боја на накит Сребрена, Тегет, Црна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31214
Цена 2.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 30539
Цена 4.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30543
Цена 5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 29315
Цена 3.490 МКД
Заштеда 36%
5.490 МКД