CIJLG0010203 SIDONIA
CERRUTI 1881

CIJLG0010203 SIDONIA

Шифра на артикл: 30549
Šifra proizvođača: SIDONIA
0 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CERRUTI 1881
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Циркони, Челик
Боја на накит Златна, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 26975
3.390 МКД