J19AWJ07 INFINITY LOVE
J19AWJ07 INFINITY LOVE
J19AWJ07 INFINITY LOVE
J19AWJ07 INFINITY LOVE
CHIARA FERRAGNI

J19AWJ07 INFINITY LOVE

Шифра на артикл: 30496
Šifra proizvođača: INFINITY LOVE
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд CHIARA FERRAGNI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30970
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30948
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30969
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30819
1.790 МКД