J19AUV34016 FIRST LOVE
J19AUV34016 FIRST LOVE
J19AUV34016 FIRST LOVE
J19AUV34016 FIRST LOVE
CHIARA FERRAGNI

J19AUV34016 FIRST LOVE

Шифра на артикл: 30492
Šifra proizvođača: FIRST LOVE
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд CHIARA FERRAGNI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Дијаметар на прстен (mm) 17,8
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол