J19AWC03 CROCI
J19AWC03 CROCI
J19AWC03 CROCI
J19AWC03 CROCI
CHIARA FERRAGNI

J19AWC03 CROCI

Шифра на артикл: 30494
Šifra proizvođača: CROCI
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд CHIARA FERRAGNI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 380+70
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Цена 6.190 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.590 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.590 МКД
Додадено во омилени
Цена 5.290 МКД