J19AUV18 FIRST LOVE
J19AUV18 FIRST LOVE
J19AUV18 FIRST LOVE
J19AUV18 FIRST LOVE
CHIARA FERRAGNI

J19AUV18 FIRST LOVE

Шифра на артикл: 30488
Šifra proizvođača: FIRST LOVE
0 МКД
7.490 МКД
7.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CHIARA FERRAGNI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 160+20
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30797
7.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30796
7.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30795
7.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30493
8.890 МКД