JUBB04218JWYGPKT/U ARM PARTY
GUESS

JUBB04218JWYGPKT/U ARM PARTY

Шифра на артикл: 30447
Šifra proizvođača: ARM PARTY
0 МКД
4.590 МКД
4.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 146
Боја на накит Златна, Розева
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 29435
2.390 МКД