JUBB04039JWRHS ALL OF US
GUESS

JUBB04039JWRHS ALL OF US

Шифра на артикл: 30432
Šifra proizvođača: ALL OF US
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 146
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31197
Цена 6.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 31118
Цена 4.190 МКД
Додадено во омилени
Алка 30988
Цена 6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30602
Цена 2.490 МКД