JUBN04130JWYGWHT/U WHITE LOTUS
GUESS

JUBN04130JWYGWHT/U WHITE LOTUS

Шифра на артикл: 30438
Šifra proizvođača: WHITE LOTUS
0 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 380+70
Боја на накит Бела, Златна, Розева
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Битола - Широк Сокак