JUBB04256JWYGEMS HASHTAG GUESS
GUESS

JUBB04256JWYGEMS HASHTAG GUESS

Шифра на артикл: 30449
Šifra proizvođača: HASHTAG GUESS
0 МКД
3.390 МКД
3.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 146
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 29830
Цена 3.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 29779
Цена 7.090 МКД