JUBB04098JWRHT/U CHRYSALIS
GUESS

JUBB04098JWRHT/U CHRYSALIS

Шифра на артикл: 30430
Šifra proizvođača: CHRYSALIS
0 МКД
3.590 МКД
3.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 146
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30988
Цена 6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30602
Цена 2.490 МКД
Додадено во омилени
Алка 30589
Цена 1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30591
Цена 1.890 МКД