35000625 ACCENT
CALVIN KLEIN

35000625 ACCENT

Шифра на артикл: 30378
Šifra proizvođača: ACCENT
0 МКД
7.290 МКД
7.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CALVIN KLEIN
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+25
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Diamond Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31054
Цена 10.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30988
Цена 6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30698
Цена 5.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30602
Цена 2.490 МКД