2040339 SPELT
LACOSTE

2040339 SPELT

Шифра на артикл: 30388
Šifra proizvođača: SPELT
0 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LACOSTE
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Боја на накит Зелена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 28670
Цена 4.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 26591
Цена 4.890 МКД