TDAGB0001704 BACARI
TIMBERLAND

TDAGB0001704 BACARI

Шифра на артикл: 30252
Šifra proizvođača: BACARI
0 МКД
4.090 МКД
4.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TIMBERLAND
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30588
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30541
6.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30539
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30543
5.590 МКД