TDAGB0001703 BACARI
TIMBERLAND

TDAGB0001703 BACARI

Шифра на артикл: 30251
Šifra proizvođača: BACARI
0 МКД
4.090 МКД
4.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TIMBERLAND
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Кафеава, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 31134
Цена 4.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30254
Цена 4.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30256
Цена 4.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30247
Цена 3.390 МКД