PEAGN0035001 BARRELL
POLICE

PEAGN0035001 BARRELL

Шифра на артикл: 30185
Šifra proizvođača: BARRELL
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 450+50
Боја на накит Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
5.390 МКД
Додадено во омилени
3.990 МКД
Додадено во омилени
5.390 МКД
Додадено во омилени
4.690 МКД