2040361 DEVA
2040361 DEVA
2040361 DEVA
2040361 DEVA
2040361 DEVA
2040361 DEVA
2040361 DEVA
2040361 DEVA
LACOSTE

2040361 DEVA

Шифра на артикл: 29966
Šifra proizvođača: DEVA
0 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LACOSTE
Пол Женски
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 165
Боја на накит Златна, Повеќе бои
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак