2040283 CROCODILE
2040283 CROCODILE
2040283 CROCODILE
2040283 CROCODILE
LACOSTE

2040283 CROCODILE

Шифра на артикл: 29963
Šifra proizvođača: CROCODILE
0 МКД
6.990 МКД
6.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд LACOSTE
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 14
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Diamond Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30970
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30948
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30969
5.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30819
1.790 МКД