1580610 ALEN
HUGO BOSS

1580610 ALEN

Шифра на артикл: 29948
Šifra proizvođača: ALEN
0 МКД
7.190 МКД
7.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Diamond Mall, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30986
6.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30932
9.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 30381
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30069
2.990 МКД