2790550 DOUBLE
TOMMY HILFIGER

2790550 DOUBLE

Шифра на артикл: 29933
Šifra proizvođača: DOUBLE
0 МКД
4.190 МКД
4.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Зелена, Сребрена
Стил Секојдневен, Спортски, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30209
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 28670
4.690 МКД