2780876 SNAKE
TOMMY HILFIGER

2780876 SNAKE

Шифра на артикл: 29931
Šifra proizvođača: SNAKE
0 МКД
5.590 МКД
5.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30603
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30549
6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30548
6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30447
4.590 МКД