1580586 RIAN
HUGO BOSS

1580586 RIAN

Шифра на артикл: 29946
Šifra proizvođača: RIAN
0 МКД
8.690 МКД
8.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд HUGO BOSS
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 610
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје

Слични производи

Додадено во омилени
2.190 МКД