JF04702040 JEWELRY
JF04702040 JEWELRY
JF04702040 JEWELRY
JF04702040 JEWELRY
JF04702040 JEWELRY
JF04702040 JEWELRY
JF04702040 JEWELRY
JF04702040 JEWELRY
JF04702040 JEWELRY
JF04702040 JEWELRY
FOSSIL

JF04702040 JEWELRY

Шифра на артикл: 29908
Šifra proizvođača: JEWELRY
0 МКД
5.090 МКД
5.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 185+25
Боја на накит Кафеава
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30381
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30253
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30254
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30251
4.090 МКД