SKJ1815791 SOFIE SEA GLASS
SKJ1815791 SOFIE SEA GLASS
SKJ1815791 SOFIE SEA GLASS
SKJ1815791 SOFIE SEA GLASS
SKJ1815791 SOFIE SEA GLASS
SKJ1815791 SOFIE SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1815791 SOFIE SEA GLASS

Шифра на артикл: 29888
Šifra proizvođača: SOFIE SEA GLASS
0 МКД
5.290 МКД
5.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Челик
Должина на накит (mm) 215
Боја на накит Бела, Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид