ESBR24035LYG CHAIN X PRECIOUS
ESPRIT

ESBR24035LYG CHAIN X PRECIOUS

Шифра на артикл: 29830
Šifra proizvođača: CHAIN X PRECIOUS
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30449
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 29779
7.090 МКД