JCRG01313208 Daydreamer
JUST CAVALLI

JCRG01313208 Daydreamer

Шифра на артикл: 29762
Šifra proizvođača: Daydreamer
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Тетово Центар, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30950
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30645
6.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30646
6.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30505
4.890 МКД