JCBR01493200 Mesmerizing
JUST CAVALLI

JCBR01493200 Mesmerizing

Шифра на артикл: 29759
Šifra proizvođača: Mesmerizing
0 МКД
7.690 МКД
7.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 160+40
Боја на накит Златна, Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, East Gate Mall