JCFB00863200 Glam
JUST CAVALLI

JCFB00863200 Glam

Шифра на артикл: 29770
Šifra proizvođača: Glam
0 МКД
4.490 МКД
4.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Метал, Циркони
Должина на накит (mm) 160+40
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30936
7.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 29791
5.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 29759
7.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 29758
7.690 МКД