JCNL01612200 Indomitable
JUST CAVALLI

JCNL01612200 Indomitable

Шифра на артикл: 29777
Šifra proizvođača: Indomitable
0 МКД
8.390 МКД
8.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 550+50
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
6.290 МКД
Додадено во омилени
4.290 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД
Додадено во омилени
3.690 МКД