JUBE04089JWYGT/U CHRYSALIS
GUESS

JUBE04089JWYGT/U CHRYSALIS

Шифра на артикл: 29604
Šifra proizvođača: CHRYSALIS
0 МКД
3.890 МКД
3.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 30
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Гостивар

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 30947
3.790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30966
5.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30946
5.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 30801
5.490 МКД