2040314 MATT
2040314 MATT
2040314 MATT
2040314 MATT
2040314 MATT
2040314 MATT
LACOSTE

2040314 MATT

Шифра на артикл: 29558
Šifra proizvođača: MATT
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд LACOSTE
Пол Машки
Материјал на накит Алуминиум, Кожа
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Зелена, Кафеава
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, Битола - Широк Сокак