2780889 BARREL
TOMMY HILFIGER

2780889 BARREL

Шифра на артикл: 29527
Šifra proizvođača: BARREL
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Материјал на накит Емајл, Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Златна, Портокалова
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга