JUBR04034JWRH56 AMAMI
GUESS

JUBR04034JWRH56 AMAMI

Шифра на артикл: 29424
Šifra proizvođača: AMAMI
0 МКД
2.790 МКД
2.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Diamond Mall, East Gate Mall, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 30952
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30939
4.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30951
3.790 МКД
Додадено во омилени
Прстен 30937
5.090 МКД