BPC12 PERFECT
BROSWAY

BPC12 PERFECT

Шифра на артикл: 29396
Šifra proizvođača: PERFECT
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Бела, Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 29470
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 27257
4.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 26523
4.890 МКД