CIAGB0006902 CORDS
CIAGB0006902 CORDS
CIAGB0006902 CORDS
CIAGB0006902 CORDS
CIAGB0006902 CORDS
CIAGB0006902 CORDS
CERRUTI 1881

CIAGB0006902 CORDS

Шифра на артикл: 29317
Šifra proizvođača: CORDS
0 МКД
5.490 МКД
5.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 180+20
Боја на накит Сребрена, Тегет
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30588
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30541
6.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 30539
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30543
5.590 МКД