SKJ1764710 KARIANA
SKJ1764710 KARIANA
SKJ1764710 KARIANA
SKJ1764710 KARIANA
SKJ1764710 KARIANA
SKJ1764710 KARIANA
SKAGEN

SKJ1764710 KARIANA

Шифра на артикл: 29005
Šifra proizvođača: KARIANA
0 МКД
6.590 МКД
6.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 165
Боја на накит Златна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30603
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 30549
6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30548
6.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 30447
4.590 МКД