ESBR23050LYG WINSOME
ESPRIT

ESBR23050LYG WINSOME

Шифра на артикл: 28891
Šifra proizvođača: WINSOME
0 МКД
2.490 МКД
2.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30954
4.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30965
5.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 30945
5.090 МКД
Додадено во омилени
Алка 30781
3.090 МКД