ESNL23165LYG CHUNKY COLOR
ESNL23165LYG CHUNKY COLOR
ESNL23165LYG CHUNKY COLOR
ESNL23165LYG CHUNKY COLOR
ESPRIT

ESNL23165LYG CHUNKY COLOR

Шифра на артикл: 28868
Šifra proizvođača: CHUNKY COLOR
0 МКД
3.090 МКД
3.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Зелена, Златна
Стил Елегантен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак

Слични производи

Додадено во омилени
6.290 МКД
Додадено во омилени
4.290 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД
Додадено во омилени
8.390 МКД