ESBA23018LRG BOLD
ESPRIT

ESBA23018LRG BOLD

Шифра на артикл: 28863
Šifra proizvođača: BOLD
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на алка (mm) 60
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, East Gate Mall

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30637
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 30593
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 29888
5.290 МКД
Додадено во омилени
Алка 28885
2.490 МКД