ESNL23131LYG SHAPES
ESPRIT

ESNL23131LYG SHAPES

Шифра на артикл: 28882
Šifra proizvođača: SHAPES
0 МКД
4.990 МКД
4.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд ESPRIT
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 500
Боја на накит Златна, Повеќе бои
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Тетово Центар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид

Слични производи

Додадено во омилени
8.790 МКД
Додадено во омилени
2.934 МКД
Заштеда 40%
4.890 МКД