PEAGB0034702 BATARANG
POLICE

PEAGB0034702 BATARANG

Шифра на артикл: 28672
Šifra proizvođača: BATARANG
0 МКД
4.690 МКД
4.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 180
Боја на накит Златна, Црна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 29524
5.590 МКД
Додадено во омилени
Алка 28656
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алка 27868
4.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 26992
1.674 МКД
Заштеда 40%
2.790 МКД