2790519 FLAT BRAIDED
TOMMY HILFIGER

2790519 FLAT BRAIDED

Шифра на артикл: 28612
Šifra proizvođača: FLAT BRAIDED
0 МКД
4.890 МКД
4.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Црвена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, Капитол Мол, Тетово Центар, Куманово

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30585
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алка 28664
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алка 26993
2.790 МКД
Додадено во омилени
Алка 24494
4.890 МКД